Interesujące zawody sportowe czekają, startujemy z Aktywer.pl

Cześć:)

zapraszamy Was do serwisu Aktywer.pl – miejsce, gdzie znajdziecie najbardziej interesujące zawody sportowe dla biegaczy, rowerzystów, pływaków, tych mniej i bardziej zaawansowanych. Nie chodzi nam o bierne oglądanie dokonań innych, ale przede wszystkim zachęcamy do aktywnego udziału w tych imprezach:)

Nadal dopracowujemy treści, bazę interesujących zawodów sportowych i funkcjonalności serwisu internetowego, ale chcemy oddać nasz kalendarz do Waszej dyspozycji jak najszybciej. Nam takiego praktycznego narzędzia, które pomoże zaplanować sezon sportowy i starty w zawodach, w tym w okresie wakacyjnych wyjazdów, brakowało.

Sezon biegowy i rowerowy już w pełni, rozpoczynają się starty triatlonowe i pływackie w wodach otwartych. Nie znaleźliśmy jeszcze miejsca, które kompleksowo prezentowałoby informację o terminach interesujących zawodów sportowych w tych obszarach, w różnych częściach Polski, a także u naszych sąsiadów. Aktywer.pl ma właśnie tę lukę wypełnić.

Sami na bieżąco biegamy, pływamy, jeździmy na rowerach, a zimą na nartach biegowych i zjazdowych, praktycznie cały rok trenujemy. Czasami startujemy w zawodach, a bardzo często na nich jesteśmy. Chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi informacjami o interesujących zawodach sportowych, w których można wziąć udział. Również naszymi doświadczeniami i wrażeniami, w tym zdjęciami z imprez.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku – polubcie tam Aktywer.pl! Z pewnością warto go odwiedzać, bo będziemy tam publikowali zdjęcia z interesujących zawodów sportowych wykonane przez zaprzyjaźnioną ekipę Sportografia.pl. Warto odwiedzać i polubić nasz FB, bo będziemy również starali się prezentować tam różne atrakcyjne niespodzianki:)

Jeśli znacie jakąś interesujące zawody sportowe, w których można wystartować, a nie znaleźliście ich w Aktywer.pl – dajcie nam znać, np. tutaj. Chętnie dodamy ją do naszego kalendarza sportowego!

Pozdrawiamy i do zobaczenia w wirtualnym świecie (nasza www i FB), a co ważniejsze na treningowych ścieżkach i zawodach!

Zespół Aktywer.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *