Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10. Bieg 10km Szpot Swarzędz

4 czerwca 2023 @ 11:00 - 14:00

10. Bieg 10 km Szpot Swarzędz oraz 3. Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz odbędą się już 4 czerwca 2023 roku.
Impreza organizowana jest przez Grupę Szpot oraz Miasto i Gminę Swarzędz, które w tym roku obchodzi 385-lecie lokacji miasta. To już 10ta, jubileuszowa edycja wydarzenia, którego charakter przyciąga nie tylko licznych uczestników i kibiców ale całe rodziny. Szczególnie, że biegowi na dystansie 10 kilometrów towarzyszy 3. Bieg Rodzinny.
Wspaniała atmosfera, radość i duch współzawodnictwa towarzyszą biegaczom i kibicom w każdej edycji tego wyjątkowego wydarzenia. Jest to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich umiejętności biegowych, ale również do spędzenia aktywnie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Podczas biegu organizowana będzie aukcja, której celem jest wsparcie Joasi Tomaszewskiej – 10-letniej mieszkanki Kobylnicy k/Swarzędza, która od 5 lat walczy z nowotworem złośliwym.
Biegi odbywają się pod Patronatem Honorowym Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Poznańskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji.
Jeśli zastanawiasz się nad pierwszym startem w biegu ulicznym, bądź chcesz pobić swój rekord życiowy na dystansie 10 km, nie zwlekaj i zapisz się na tę wyjątkową imprezę. Limit biegaczy w tej edycji biegu to 2000, a wolne miejsca bardzo szybko znikają.
Rejestracja trwa na stronie biegi.szpot.pl.Do zobaczenia 4 czerwca na starcie 10. Biegu 10km Szpot Swarzędz oraz 3. Biegu Rodzinnego Szpot Swarzędz!

Szczegóły

Data:
4 czerwca 2023
Czas:
11:00 - 14:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://biegi.szpot.pl/

Miejsce

Swarzędz
62-020 + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *