Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

2 Grójecki 12-godzinny Maraton Rowerowy

6 sierpnia 2023 @ 08:00 - 20:00

Tak jak w ubiegłym roku organizujemy 2 Grójecki 12-godzinny Maraton Rowerowy, na który chcielibyśmy zaprosić każdego sympatyka dwóch kółek chcącego sprawdzić swoją wytrzymałość podczas jazdy ciągłej w przedziale czasowym 12 godzin. W tym roku zadanie pod nazwą „2 Grójecki 12-godzinny Maraton Rowerowy” zostało dofinansowane przez Powiat Grójecki w ramach Otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku przez organizacje pozarządowe, podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz koła gospodyń wiejskich. Na powyższe wydarzenie otrzymaliśmy grant w kwocie 3000zł za co zostaną ufundowane puchary dla najlepszych zawodniczek i zawodników oraz medale i dyplomy dla wszystkich uczestników, którzy dokonają zgłoszenia do dnia 10 lipca 2023 roku.

Link do zapisów poniżej.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBV2zyDnoyz8dlzKdlhwSdfaeJpxQgVYz3YdDuTEfwi81Qmw/viewform

Informacje
Termin wydarzenia – 6 sierpnia 2023r (niedziela)
Godzina rozpoczęcia – 8:00
Godzina zakończenia – 20:00
Miejsce startu/mety – Skurów 31, 05-600 Grójec (baza firmy EL-BO)
Trasa maratonu to 24,1 kilometrowa oznaczona znakami poziomymi pętla po drodze lokalnej w kierunku Białobrzegów. Za udział w rajdzie nie pobierana jest żadna opłata startowa a rajd ma na celu popularyzację turystyki rowerowej i sprawdzenie własnych sił w maratonie rowerowym. Nie jest to wyścig na czas a jedynie na przejechanie jak największej ilości pętli. Trasę możemy pokonywać indywidualnie ale także w grupach według prędkości na miarę swoich sił i wytrzymałości. Do maratonu można się dołączyć o dowolnej godzinie i pokonać dowolną ilość pętli. Do każdego uczestnika prześlemy regulamin oraz pozostałe szczegóły maratonu. Wzorem ubiegłego roku dla lepszej komunikacji zostanie utworzona grupa na Messenger.
Tak jak napisaliśmy powyżej za udział nie pobieramy żadnej opłaty od uczestników, ale wpisowym jest przejechanie w aplikacji Activy w konkursie Odlottowa Jazda dla naszego stowarzyszenia minimum 200km. Będzie to takim Waszym biletem do wzięcia udziału w maratonie. Poza tym będzie ona niezbędna przy ewentualnych rozstrzygnięciach jeśli chodzi o kolejność zajmowanych miejsc. Szczegóły dotyczące aplikacji i szczegółów samego konkursu Odlottowej Jazdy prześlemy Wam po zapisaniu się na maraton.
Jeszcze raz zapraszamy na 2 Grójecki 12-godzinny Maraton Rowerowy.
Regulamin maratonu wyślemy do dnia 10 lipca wszystkim zapisanym uczestnikom e-mailem.

Szczegóły

Data:
6 sierpnia 2023
Czas:
08:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/254643697053600

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *