Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

8. Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański

25 czerwca 2022 @ 21:00 - 26 czerwca 2022 @ 00:00

Niestety w związku z pandemią koronawirusa bieg odbędzie się bez imprez towarzyszących i biesiady, która była punktem kulminacyjnym imprezy wraz z pokazem ognia, liczymy jednak na to, iz w przyszłym roku 9. Bieg Szerszenia odbędzie się wraz ze wszystkimi dodatkami.
Zapraszamy do Oleśnicy w sobotę 25 czerwca 2022r gdzie już po raz 8 odbędzie się nasza impreza biegowa, na którą bardzo gorąco zapraszamy wszystkich biegaczy i kibiców, zapraszamy na „8. Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański”.
Tradycyjnie start i meta na dziedzińcu Zamku Książąt Oleśnickich, godz. 21:00. Dystans do pokonania bez zmian,10km. Jak co roku przygotowujemy dla Was szereg niespodzianek, które z czasem będziemy odkrywać. Nie zabraknie sportowej rywalizacji, sielankowego nastroju nocy świętojańskiej w zamkowym otoczeniu, trasy biegu wiodącej zielonymi terenami wzdłuż stawów i terenów wodonośnych, atrakcyjnych pakietów startowych oraz niepowtarzalnego klimatu naszego biegu. A co więcej…? tego dowiecie sie już wkrótce 🙂

Niestety w tym roku również nie odbędzie się bieg dla najmłodszych czyli „MeritumRun – Bieg Małego Szerszenia’’ nad czym bardzo ubolewamy mając jednak nadzieję, że biegi dla najmłodszych uda nam się zorganizować w przyszłym roku.

Jest nam niezwykle miło, iż wspierają nas tak utytułowane polskie lekkoatletki jak : Iwona Bernardelli – ambasadorka biegu, m.in. olimpijka , rekordzista polski na 20km, Justyna Święty-Ersetic – twarz biegu, m.in. mistrzyni Europy na 400m indywidualnie oraz w sztafecie, Danuta Cieślak –twarz biegu, olimpijka, multimedalistka mistrzostw polski.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu klubowego oraz wydarzenia gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach dotyczących biegu.

Wkrótce więcej informacji.

Pozdrawiamy 🙂
KB Szerszeń Oleśnica

Szczegóły

Start:
25 czerwca 2022 @ 21:00
Koniec:
26 czerwca 2022 @ 00:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6741

Miejsce

Zamek Książęcy w Oleśnicy
ul. Zamkowa 4
Olesnica, 56-400 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *