Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bałtyk-Bieszczady Gravel Tour 2024

8 sierpnia @ 08:00 - 15 sierpnia @ 08:00

🚴‍♂️ Bałtyk-Bieszczady Gravel Tour – 1200 kilometrów przygody przez całą Polskę! 🚴‍♀️

Przygotuj się na niezapomniane wyzwanie! Przejedz 1200 kilometrów w poprzek Polski po lokalnych drogach asfaltowych oraz po odcinkach o nieutwardzonej nawierzchni.

Bałtyk-Bieszczady Gravel Tour to wyjątkowa podróż po tym, co Polska ma najlepszego do zaoferowania. Z każdego regionu wydobyliśmy to, co dla niego charakterystyczne, tworząc wyjątkowo różnorodną i ciekawą trasę. Startujemy ze Świnoujścia, a naszym celem będą Bieszczady – miejsce, gdzie natura ukazuje swoje najpiękniejsze oblicze, a trudne podjazdy wynagrodzą Ci zapierające dech w piersiach panoramy! To prawdziwa wisienka na torcie, która dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń!

Bałtyk-Bieszczady Gravel Tour to nie tylko wyścig, to prawdziwa życiowa przygoda! To szansa na doświadczenie niezwykłych emocji i poznanie swoich własnych granic. Po tej wyprawie już nic nie będzie takie samo!

Na pokonanie trasy będziesz mieć aż 168 godzin, co zapewni spory komfort czasowy i pozwoli na ukończenie maratonu nie tylko wyczynowym kolarzom. Na trasie przygotowaliśmy punkty kontrolne, na których czekać będzie na Ciebie wsparcie żywieniowe, nocleg, prysznic czy tzw. przepak (bagaż nadany przed startem z Twoimi rzeczami).

Zapisy ruszają 1.10! Limit uczestników to tylko 150 osób.

Szczegóły

Start:
8 sierpnia @ 08:00
Koniec:
15 sierpnia @ 08:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://bbgt.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *