Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bałtyk-Bieszczady Tour 2024

23 sierpnia @ 20:00 - 26 sierpnia @ 20:00

Bałtyk-Bieszczady Tour – ultramaraton kolarski w poprzek Polski!

Odbywające się co dwa lata wydarzenie, stało się nieodłącznym punktem w kalendarzu każdego amatora jazdy długodystansowej na szosie. Kolejna okazja do wzięcia udziału w tym kultowym już ultramaratonie czeka nas w dniach 23-26.08.2024! 🚴‍♂️

Idea pokonania Polski w poprzek, od kilkunastu lat fascynuje i przyciąga coraz więcej miłośników długodystansowej jazdy na rowerze. Bałtyk-Bieszczady Tour to wyzwanie, które daje możliwość przekroczenia własnych granic, testowania wytrzymałości i doświadczenia niezwykłych chwil na rowerze. Startujemy tradycyjnie z promu „Bielik” w Świnoujścia a za cel obieramy południowowschodni skrawek naszego kraju, czyli urokliwe Bieszczady (a dokładniej Ustrzyki Górne). Trasa liczy imponujące 1008 kilometrów długości i biegnie przez różnorodne krajobrazy całej Polski. Limit na pokonanie trasy wynosi 70 godzin (start w piątek 23.08) lub 60 godzin (start w sobotę 24.08). Na trasie przygotowanych zostanie kilkanaście punktów kontrolnych ze wsparciem żywieniowym oraz trzy tzw. duże punkty kontrolne z możliwością skorzystania z prysznica, noclegu czy przepaku.

Na koniec tego niezwykłego wyzwania, we wtorek 26 sierpnia, odbędzie się tradycyjna impreza zakończeniowa, gdzie każdy z finisherów będzie miał okazję podzielić się swoimi przeżyciami i świętować swoje osiągnięcie!

Start zapisów 1.10! 🙃

Szczegóły

Start:
23 sierpnia @ 20:00
Koniec:
26 sierpnia @ 20:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://1008.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *