Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BIEG CZTERECH GENERAŁÓW

16 września @ 11:00

Bieg Czterech Generałów powraca!
Po szczęściu latach przerwy Bieg Czterech Generałów wraca do kalendarza imprez Twierdzy Modlin. Trasa tego ulicznego biegu odbywającego się na dystansie 10 km została wytyczona w całości wewnątrz największej fortyfikacji w Europie. Zaledwie 34 km od Warszawy czeka na Ciebie wyjątkowa przygoda rozgrywająca się w miejscu związanego z wyjątkową historią.

Nazwa Bieg Czterech Generałów inspirowana jest patronami głównych ulic, po których prowadzi trasa biegu. Jego tegoroczna edycja, podobnie jak pierwsza, odbywać się będzie w całości po asfaltowej nawierzchni, na dwóch 5 km pętlach, na trasie biegnącej po terenie Twierdzy Modlin. Biegowi towarzyszyć będą liczne imprezy o charakterze rozrywkowym oraz inscenizacje historyczne. Dla wielu uczestników będzie to nie tylko okazja do poprawienia wyniku na 10 km, ale także szansa, aby zobaczyć to pełne historii miejsce oraz spędzić w miłej rodzinnej atmosferze wrześniowe sobotnie przedpołudnie.

Klasyfikacje:
1. Open Kobiet
2. Open Mężczyzn
3. Kategoria drużynowa – aby zostać sklasyfikowanym w kategorii drużynowej zawodnicy muszą być zapisani z identycznie brzmiącymi nazwami. Do kategorii drużynowej będą wliczane 3 najlepsze czasy. W zespole musi być co najmniej jedna kobieta.

Szczegóły

Data:
16 września
Czas:
11:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://b4sportonline.pl/bieg_czterech_generalow/

Miejsce

Twierdza Modlin – Warszawa Modlin Smart City
ul. Generała Józefa Bema 200C
Nowy Dwór Mazowiecki, 05-160 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *