Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Biegam z czystą przyjemnością WARSZAWA – 3.edycja

15 kwietnia @ 07:00 - 23:59

Już 15 kwietnia na trasach stacjonarnych, a między 9 – 15 kwietnia na trasach wirtualnych odbędzie się 3. edycja akcji „Biegam z czystą przyjemnością”.
W tym roku biegacze będą mogli spotkać się na starcie biegu w takich miastach jak: WARSZAWA Chorzów, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Ostrołęka, Lidzbark Warmiński, Starogard Gdański i Gubin.
Projekt organizowany przez Polską Agencję Antydopingową w partnerstwie z Fundacją Wychowanie przez Sport ma na celu promocję czystego sportu bez dopingu, edukację na temat niesprawdzonych suplementów diety ale także ma za zadanie promocję aktywności fizycznej.
Każda edycja biegu ma swój unikatowy cel charytatywny. W pierwszej edycji środki przeznaczono na leczenie kontuzji młodych sportowców pragnących wrócić do sportu, w drugi edycji środki zostały przekazane do Fundacji „Graj z Głową” na rzecz walki z depresją w sporcie. Cel charytatywny trzeciej edycji zostanie wkrótce ogłoszony.
Cena pakietu startowego to 39.99 zł., ale każdy z uczestników może zdecydować o wpłacie wyższej niż cena pakietu. Całość zebranej kwoty przekazywana jest na cel charytatywny. Liczba pakietów to 999.

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Czas:
07:00 - 23:59
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://www.biegamzczystaprzyjemnoscia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *