Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BIEGIEM POMAGAM 2 – charytatywny bieg pomocników św. Mikołaja

2 grudnia @ 09:00

ZAPISY NA BIEG: https://tiny.pl/cj6v1

BIEGIEM POMAGAM – Charytatywny bieg pomocników św. Mikołaja po raz drugi w Warszawie!
Tym razem do wyboru macie AŻ 3 DYSTANSE w pięknej scenerii Łazienek Królewskich i aurze świątecznego nastroju! Wiemy, jak bardzo podobało Wam się rok temu podczas 1 edycji – te uśmiechy, radość i przemiłe słowa na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Dlatego baaaardzoooooo serdecznie zapraszamy Was do ponownego udziału w magicznym biegu! Weźcie mamę, tatę wujka i babcię! Bierzcie wszystkich znajomych i nieznajomych też! Niech dobro niesie się po całych Łazienkach, a nawet Warszawie! 🙂

Bieg planowany jest na 2 grudnia 2023 r. (sobota) w godzinach 10.00 – 14.00 (o godz. 09:00 otwieramy Miasteczko Biegacza) w warszawskich Łazienkach Królewskich, dla 700 uczestników, na dystansie:
– 1 km: start godz. 10:00,
– 5 km: start godz. 10:30
– 10 km: start godz. 11:30.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy – zarówno dorośli jak i dzieci bez względu na swoją sprawność fizyczną. Wyznaczony dystans można przebiec, przetruchtać albo przejść – wystarczy po prostu zarejestrować się przez formularz zamieszczony na stronie https://zapisy.sts-timing.pl/952/ oraz https://terapeuci.org.pl/ , wybrać swój dystans, koszulkę oraz dokonać opłaty wpisowej – dorośli od 80 zł do 120 zł, dzieci 60 zł (do 10 lat) i być z nami tego dnia!

Na mecie na każdego uczestnika będzie czekał piękny medal oraz coś na rozgrzanie ciała i ducha. BIEGIEM POMAGAM to bieg niosący pomoc potrzebującym. W naszym wydarzeniu nie liczy się czas ani miejsce na podium ale liczy się uczestnictwo i zaangażowanie.

Tegoroczna edycja BIEGIEM POMAGAM ma na celu wsparcie psychologiczne dzieci i młodzież w depresji oraz ze stanami depresyjnymi, a wszystkie środki otrzymane podczas Waszych zapisów i otrzymanych darowizn, zostaną przekazane na przygotowanie dla nich tygodniowych wyjazdowych turnusów terapeutycznych.

Rejestracja online trwa do 26 listopada 2023 r. do godz. 23:59, a stacjonarnie w godzinach pracy Biura Zawodów. Przed wystartowaniem w biegu koniecznie odbierz w Biurze Zawodów (ul. Białostocka 9, Warszawa) swój pakiet startowy, w którym oprócz numeru startowego i koszulki, znajdziesz również upominki od naszych Partnerów.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
Biegiem pomagajcie razem z nami 🙂

STRONA BIEGU: https://tiny.pl/cj6v1

Wysokość wpisowego na “BIEGIEM POMAGAM”:
*dorośli:
– 80 zł pierwsze 100 pakietów,
– 100 zł od 101 do 700 pakietów,
– 120 zł dla wszystkich zapisów stacjonarnych w Biurze Zawodów, również w dniu biegu;
*dzieci do 10 lat: 60 zł.

Dokładna lokalizacja:
*Miasteczko Biegacza – skrzyżowanie ul. Agrykola i al. Tomasza Hopfera na terenie WCSM AGRYKOLA (tzw. rondo na Agrykoli)
*Trasa biegu – Łazienki Królewskie

Macie pytania odnośnie naszego biegu?
Zapraszamy do kontaktu!
Tel: 507 583 800
Tel: 512 766 796
bieg@terapeuci.org.pl

Szczegóły

Data:
2 grudnia
Czas:
09:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://zapisy.sts-timing.pl/952/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *