Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grand Prix Amatorów na Szosie – woj. łódzkie

1 sierpnia 2020 @ 11:00 - 17:00

Na pierwszy z sierpniowych rajdów w tegorocznej edycji „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zapraszamy w łódzkie! Nasz kolorowy peleton pomknie w szumiące ostępy Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, by frajdownie spędzić czas na drogach rozrzuconych wzdłuż Pilicy i w pobliżu Zalewu Sulejowskiego.

Spotykamy się w Piotrkowie Trybunalskim – bogatym historycznie mieście wielu kultur, zabytkowych kamienic i często goszczących ekip filmowych, a co najważniejsze z punktu widzenia kolarstwa amatorskiego – mieście położonym nad… Stravą [tudzież Strawą].
Łagodny charakter rajdu podkreślimy już na starcie, który ponownie będzie miał miejsce pod halą RELAX. Tak zupełnie łatwo jednak nie będzie, a na trasie spodziewać się można szeregu rozmaitości.

Oczywiście zgodnie z tradycją regionu będzie płasko, ale wrażeń krajobrazowych – podobnie jak i tych o sportowym zabarwieniu – z pewnością nie zabraknie! Niedostatki przewyższenia nadrobimy dystansem, który w wersji podstawowej wyniesie ok. 120 km. Dla amatorów jazdy czysto rekreacyjnej dostępna będzie również wersja skrócona do ok. 85 km.

Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2020/lodzkie
Plan trasy: www.strava.com/routes/24622310
Plan wersji MINI: www.strava.com/routes/24622350

Dalsze szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem profilu na FB, poprzez klub na Stravie czy przez Instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować 🙂

Informacje dotyczące rejestracji i wysokości opłat znajdują się na stronie www.rajdydlafrajdy.pl/rejestracja, natomiast formularz rejestracyjny – na www.protimer.pl/bio/727.

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

ZAPRASZAMY!!
www.rajdydlafrajdy.pl
www.facebook.com/rajdydlafrajdy
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy

Szczegóły

Data:
1 sierpnia 2020
Czas:
11:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://rajdydlafrajdy.pl/rejestracja

Miejsce

Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, 97–300 to 97–312 PL + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *