Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grand Prix Amatorów na Szosie – woj. śląskie

29 maja 2021 @ 09:30

Na VII etap cyklu z serii „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zapraszamy w śląskie – a konkretnie w Beskid Śląski! Na tym wyjątkowo malowniczym terenie premierowo ugości nas Szczyrk, czyli jedna z ulubionych zimowych destynacji w kraju. Ale to klimatyczne i wcale nie takie małe już miasteczko równie wiele ma do zaoferowania także w pozostałej części roku, o czym doskonale wiedzą miłośnicy kolarstwa, pieszych wędrówek, paralotniarstwa oraz… znakomitego jedzenia (nieprzypadkowo łączonego czasem z beztroskim wysiadywaniem po licznych gospodach i góralskich karczmach).

Oprócz zwiedzenia Beskidu Śląskiego mamy w planach zaglądnąć także na Pogórze Jabłonkowsko-Koniakowskie i po cichu liczymy, że uda się dotrzeć na polsko-czesko-słowacki Trójstyk (przekraczania granic tym razem jednak nie przewidujemy). Z pewnością nie odmówimy sobie przyjemności wjazdu na pobliską Przełęcz Salmopolską, która ze swoimi 934 m npm stałaby się nowym „szczytem szczytów” naszego cyklu 😀
Oczywiście okazji do kontemplowania fantastycznych widoków w rytmie miarowych obrotów małej tarczy będzie tego dnia więcej, bo cała runda zapowiada się cokolwiek wymagająco (a mając na uwadze etap małopolski dnia następnego, to dość wymagająco zapowiada się cały ten „końco-majowy” weekend).

Którędy dokładnie powiodą trasy rajdu okaże się na wiosnę, gdy będzie już można coś więcej powiedzieć o stanie dróg po zimie, jak również o planowanych remontach. Przewidujemy wytyczenie 3 tras o różnej długości:
=> podróżnicza (ok. 160 km)
=> sportowa (ok. 115 km)
=> rekreacyjna (ok. 75 km)

REJESTRACJA => www.rajdydlafrajdy.pl/zapisy
(aby oszczędzić czasu Wam i nam GORĄCO PROSIMY, żeby poświęcić 2 minuty i zapoznać się z treścią tej strony 🙏 🙂 )

Szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach i na kanałach społecznościowych. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem profilu na FB, poprzez klub na Stravie czy przez Instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować 😉

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

ZAPRASZAMY!!
www.rajdydlafrajdy.pl
www.facebook.com/rajdydlafrajdy
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy

Szczegóły

Data:
29 maja 2021
Czas:
09:30
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://rajdydlafrajdy.pl/zapisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *