Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I BIEG „Wygraj z Depresją” powered by M Liga Cross Run – Warszawa – Międzylesie 2021

21 lutego @ 09:00 - 14:30

60zł

Zapraszamy na I Bieg z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją „Wygraj z Depresją”. 10 km, przepiękna terenowa trasa, las… czego chcieć więcej, żeby choć na chwilę oderwać się od codzienności? Bieg jest tylko pretekstem, żeby poruszyć bardzo poważny problem: depresji i chorób psychicznych, o których raczej się nie rozmawia… a my chcemy o tym mówić głośno! Bądźcie z nami!

Wyniki 2021: dystans 10km

Szczegóły:

http://mliga.pl/event/i-bieg-wygraj-z-depresja-z-okazji-ogolnopolskiego-dnia-walki-z-depresja-m-liga-cross-run/

Zdjęcia 2021:

 

Zapisy: http://www.protimer.pl/bio/825/wygraj-z-depresja/page

Trasa 2021:

Bieg odbędzie się 21 lutego w niedzielę (na dwa dni przez Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją). Spotykamy się w przepięknym miejscu, przy „Czarnym stawie” w Międzylesiu. W zależności od warunków, albo pozwolimy podjechać samochodami pod samo miasteczko zawodów, albo (jeśli obfite opady śniegu spowodują zagrożenie zakopania się samochodem) będziecie musieli dojść na miejsce startu ok 300-350 metrów.

Do „Czarnego Stawu” najlepiej dostać się od Al. Dzieci Polskich skręcając w ul. Kociszewskich. Później na miejsce startu poprowadzą Was drogowskazy M LIGI.

Bieg będzie miał charakter KORESPONDENCYJNY. Ze względu na obostrzenia covid równolegle będzie mogło wystartować maksymalnie 5 osób (ZALECAMY i REKOMENDUJEMY bieg indywidualny). Miejsce startu i mety będzie oddalone od siebie, aby jak najbardziej oddalić osoby zaczynające i kończące bieg.

Trasa biegu liczy 10 km, a suma przewyższeń wynosi ok 50 m. W porównaniu z trasami M LIGA CROSS RUN, do których niektórzy z Was zdążyli się przyzwyczaić trasa jest dużo łatwiejsza, aczkolwiek jeśli sytuacja z oblodzeniem na szlakach nie ulegnie zmianie będzie dość wymagająca z technicznego punktu widzenia (ale na pogodę niestety nie mamy wpływu)

 

Profil trasy jest bardzo przyjemny i niezbyt wymagający. Dopiero w końcówce znajdziecie parę podbiegów, które mogą dać się szczególnie we znaki zmęczonym nogom. W większości trasa pokrywa się z istniejącymi szlakami rowerowymi i biegowymi, ale Paweł Kołodziejek odpowiedzialny m.in. za projekt Rowerowy Wawer sprytnie połączył szlaki w jedną całość i wyszła z tego malownicza pętla!

GPX do pobrania trasy znajduje się TUTAJ

Program zawodów:

08:00 rozpoczęcie imprezy, odbiór pakietów startowych w biurze zawodów (Pakiety startowe będzie można odbierać również w godzinach 9:00 – 13:00 – czyli przez cały czas otwarcia trasy)

09:00 – 13:00 – otwarcie trasy

14:30 – zakończenie imprezy

Regulamin zawodów 2021: [otwórz link]

Szczegóły

Data:
21 lutego
Czas:
09:00 - 14:30
Koszt:
60zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , , ,
Strona internetowa:
http://mliga.pl/zapisy/

Organizator

Mała Liga XC
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/MalaLigaXC/

Miejsce

Warszawa – Międzylesie, Czarny Staw
Czarny Staw
Warszawa, Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *