Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IV BIEG MOTYLI

26 września 2021 @ 12:00

Bieganie to styl życia, tak samo jak pomaganie!
Jedno i drugie jest proste dla tych, co trenują, a zatem – w ramach treningu ciała, serc i ducha:
Zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu Motyli!

Bieg odbędzie się 26 września 2021r (NIEDZIELA!) nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Dystans, który należy pokonać, aby ukończyć bieg wynosi 5 600 metrów. To trasa wokół jeziora. START i META oraz Biuro Zawodów zlokalizowane będą na mecie Toru Regatowego Malta (od ulicy Wiankowej). Każdy może wziąć udział w Biegu, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i wózkowiczów).

Zapraszamy do rodzinnego biegania = pomagania!

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się do dnia 20 września oraz uiścić opłatę startową, która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Uwaga! Z powodu niestabilnej sytuacji epidemiologicznej bierzemy pod uwagę możliwość zmiany formy biegu na wirtualną, w przypadku kiedy obowiązujące obostrzenia nie pozwolą nam wspólnie wystartować i pobiec wokół jeziora. Wszelkie informacje na ten temat na bieżąco będziemy aktualizować na stronie.

Więcej szczegółów i odpowiedzi zawarto w regulaminie Biegu, z którym należy zapoznać się przed zarejestrowaniem uczestnictwa. W dniu startu należy zgłosić się Biurze Zawodów wraz z uzupełnionym oświadczeniem COVID-19 i dokumentem potwierdzającym tożsamość zawodnika lub opiekuna rejestrującego zawodnika niepełnoletniego.

W przypadku zmiany formy biegu na wirtualny – obowiązującym będzie regulamin Biegu wirtualnego.

Szczegóły

Data:
26 września 2021
Czas:
12:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/897620577498004

Miejsce

Jezioro Maltańskie
Wiankowa 3
Poznan, 61-131 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *