Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IV GRAND PRIX Warmii i Mazur w pływaniu

14 grudnia 2019 @ 09:00 - 15 grudnia 2019 @ 16:00

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz objął honorowym patronatem nasze zawody
I. Organizatorzy
Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Pływacki
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
II. Miejsce i termin zawodów
OSiR w Olsztynie, WCRS Aquasfera Olsztynt, Al. Piłsudskiego 69b.
Pływalnia 25 metrów, 10 torów, temperatura wody: 27°C
Pomiar czasu: elektroniczny
IV GRAND PRIX Warmii i Mazur w pływaniu
1. BLOK 14.12.2019, 9.45 – zawody (9.00 – 9.40 rozgrzewka)
2. BLOK 14.12.2019, 16.00 – zawody ( 15.00 – 15.45 rozgrzewka)
3. BLOK 15.12.2019, 8.40 – zawody (08.00 – 08.30 rozgrzewka)
W przypadku dużej ilości zgłoszeń godziny rozpoczęcia poszczególnych bloków mogą ulec zmianie
III. Uczestnictwo
W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy w następujących kategoriach wiekowych:
1. 14-letni i starsi,13-,12-,11-,10-, 9-letni i młodsi
2. Posiadający licencje zawodnicze PZP ( Polski Związek Pływacki) i aktualne badania lekarskie
(posiadający status AKTYWNY w SEL) Dopuszczamy start zawodników z roczników 2009 i młodsi, którzy nie są zarejestrowani w SEL.
3. Zgłoszeni do zawodów przez klub.
4. Z zaproszonych klubów zagranicznych.
5. Każdy Zawodnik ma prawo startu w 5 konkurencjach.
6. 6. Starty PK będą możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc w seriach, po opublikowaniu list startowych.
IV. Zasady finansowania
1. Koszty organizacyjne pokrywa W-M OZP
2. Koszty uczestnictwa pokrywają kluby.
3. Opłata startowa wynosi 15zł od zgłoszenia do 1 konkurencji.
4. Płatne gotówką w dniu zawodów.
V. Nagrody
Zwycięzcy konkurencji indywidualnych nagrodzeni zostaną medalami i dyplomami, a najlepszy zawodnik i zawodniczka w każdej kategorii wiekowej (o kolejności w klasyfikacji generalnej decyduje suma punktów wg tabeli wielobojowej, zdobytych za cztery starty) dodatkowo pucharami
Nagrodzone zostaną trzy najlepsze kluby (na podstawie klasyfikacji medalowej) pucharami.
VI. Program zawodów
I blok
Lp. Dziewczęta Lp. Chłopcy
1. 200 m st. dowolnym (10 i starsi) 2. 200 m st. dowolnym (10 i starsi)
3. 50 m st. grzbietowym 4. 50 m st. grzbietowym
5. 200 m st. klas (11 i starsi) 6. 200 m st. klas (11 i starsi)
7. 100 m st. mot (11 i starsi) 8. 100 m st. mot (11 i starsi)
9. 50 m st.dowolnym 10. 50 m st.dowolnym
II blok
11.
200 m st.zmiennym (11 i starsi) 12. 200 m st.zmiennym (11 i starsi)
13. 50 m st.klasycznym 14. 50 m st.klasycznym
15 100 m grzbietem 16 100 m grzbietem
17. 800 m st.dowolnym (12 i starsi)
/maksymalnie 30 zawodniczek/ 18. 1500 m st.dowolnym (12 i starsi)
/maksymalnie 30 zawodników/
O zgłoszeniu do 800 i 1500 m st. dowolnym decydować będzie ranking na pływalni 25-metrowej. W przypadku zawodników bez czasu w rankingu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku skreślenia z któregoś z dystansów możliwe będzie zgłoszenie do innej konkurencji ( do 12 grudnia).
III blok
Lp. Dziewczęta Lp. Chłopcy
19. 200 m st.motylkowym (12 i starsi) 20. 200 m st.motylkowym (12 i starsi)
21. 100 m st.zmiennym 22. 100 m st.zmiennym
23. 200 m grzbietem (11 i starsi) 24. 200 m grzbietem (11 i starsi)
25. 100 m st. dowolnym 26. 100 m st. dowolnym
27. 400 m st.zm (12 i starsi) 28. 400 m st. zm (12 i starsi)
29. 100 m st.klasycznym 30. 100 m st. klasycznym
31. 50 m st.motylkowym 32. 50 m st.motylkowym
33. 400 m st.dowolnym (12 i starsi) 34. 400 m st.dowolnym (12 i starsi)

VII. Kierownictwo i komisja sędziowska
Komisję sędziowską wyznaczy Kolegium Sędziów W-M OZP.
VIII. Zgłoszenie do zawodów
1) zawodnicy z roczników 2008 i starsi obowiązkowo przez SEL PZP
2) zawodnicy z roczników 2009 i młodsi mogą zostać zgłoszeni przez plik *.lxf
3) tylko wyniki zawodników zgłoszonych przez SEL PZP będą przesłane do swimrankings.net
4) plik Lenex należy przesłać na adres elachodyna@poczta.fm
podając w nazwie: mistrzostwa_ klub_nazwisko trenera.lxf
5) Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, pełną datę urodzenia, nazwę klubu, numer licencji, dystans, konkurencję oraz najlepszy czas uzyskany w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
6) Termin zgłoszenia upływa w sobotę 7.12.2019r . o godzinie 20.00 lub po przekroczeniu limitu osób
7) Skreślenia możliwe są do dnia 12.12.2019r. Po tym terminie opłata startowa będzie pobierana zgodnie ze zgłoszeniem.
IX. Odprawa techniczna
Odprawa techniczna odbędzie się dnia 14.12.2019 r. podczas rozgrzewki.
Nie przewiduje się dopisywania zawodników na odprawie technicznej.
X. Postanowienia końcowe
1.Zawody rozgrywane będą seriami na czas zgodnie z przepisami FINA
i regulaminami PZP .
2. W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decyduje Sędzia Główny,
w porozumieniu z organizatorem.
3. Za pobranie i zwrot pasków do szafek odpowiadają kierownicy ekip.
4. W trakcie trwania zawodów zabronione jest korzystanie ze strefy rekreacyjnej.
5. Organizator zwraca szczególną uwagę na korzystanie na pływalni
z wyznaczonych ciągów komunikacyjnych /dotyczy to szczególnie przechodzenia przez barierki na nieckę basenu/.
6. Biuro zawodów czynne podczas zawodów w pomieszczeniu pomiaru czasu WCRS Aquasfera Galeria Warmińska, Al. Piłsudskiego 69 b.
7. W sprawach organizacyjnych kontakt z Grzegorzem Gaszykiem Tel. 509078361
8. W sprawach zgłoszeń kontakt z Elżbietą Chodyną tel. 600215732.
XI. Rezerwacja zakwaterowania i wyżywienia
W celu rezerwacji zakwaterowania prosimy o wypełnienie zamówienia i przesłanie na email: ireknalazek@gmail.com.
Kontakt z Ireneuszem Nalazkiem tel. 669 524 893.
Serdecznie zapraszamy do Olsztyna

Szczegóły

Start:
14 grudnia 2019 @ 09:00
Koniec:
15 grudnia 2019 @ 16:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/407702496840549

Miejsce

Aquasfera Olsztyn
Piłsudskiego 69B
Olsztyn, 10-449 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *