Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maraton Kresowy – Międzyrzec Podlaski – Wskocz po przygodę!

11 czerwca 2017 @ 10:00 - 16:00

Międzyrzec Podlaski udanie zadebiutował na trasie Maratonów Kresowych w ubiegłym sezonie. W tym roku warto przyjechać do Międzyrzeca ponownie na nasz wyścig, a także na koncert zespołu Lady Pank, który odbędzie się sobotni wieczór. Nasza impreza odbędzie się w trakcie Dni Międzyrzeca.

Wystartujemy spod igielitowego stoku narciarskiego na terenie MOSiR Międzyrzec Podlaski przy ulicy Zahajkowskiej. To jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można zjeżdżać na nartach przez cały rok. Ośrodek jest położony nad największym z międzyrzeckich jeziorek. Jest tutaj także molo, plaża i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Jednym słowem idealne miejsce na imprezę sportową i warto wybrać się na wyścig z całą rodziną. MOSiR udostępni dla Was pole namiotowe z zapleczem sanitarnym tuż przy starcie, więc nocleg nie obciąży dodatkowo budżetów domowych.

Okolice Międzyrzeca Podlaskiego to raczej równina, ale drużyna MTB Huragan Międzyrzec Podlaski przygotowała dla Was ciekawą i urozmaiconą trasę. Prowadzi przez tereny leśne, ale będą także malownicze łąki i otwarte przestrzenie. Będą fajne odcinki wzdłuż brzegów międzyrzeckich jeziorek. Techniczne single i odcinki, które z powodzeniem mogłaby znaleźć się na dobrym wyścigu XC, powinny podnieść Wam poziom adrenaliny. Trasa w stosunku do ubiegłego roku będzie bardziej dynamiczna i widowiskowa. Dla odmiany Trasa Author Mini Maraton będzie prostsza niż w 2016r. i zostaną z niej usunięte techniczne odcinki.

Szczegóły

Data:
11 czerwca 2017
Czas:
10:00 - 16:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://maratonykresowe.pl/?page_id=4241

Miejsce

Stok Narciarski MOSiR Międzyrzec Podl.
Zahajkowska
Miedzyrzec Podlaski, 21-560 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.