Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Milko Mazury MTB Etap 3 Mrągowo – Pokonaj Górę 4 Wiatrów ( XCO )

15 sierpnia 2020 @ 08:00 - 15:00

Mrągowo, trzeci rok z rzędu, będzie gospodarzem Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim XCO / XCR. W drugi weekend lipca w mieście znanym z Międzynarodowego Pikniku Country do rywalizacji w formule cross- county staną gwiazdy polskiego kolarstwa. Wyścigami towarzyszącymi będą wyścigi dla amatorów rozegrane w ramach Milko Mazury MTB.

Najlepsi polscy kolarze i kolarki już niebawem zmierzą się na mazurskich. Polski Związek Kolarski doceniając jakość Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim w Mrągowie, ponownie powierzył organizacje kolarskiego święta Stowarzyszeniu Luz Grupa – pomysłodawcy i organizatorowi Milko Mazury MTB.

Jak potwierdza prezes Stowarzyszenia Luz Grupa, Arkadiusz Cała, w tym roku mistrzostwa przeniosą się ponownie na Górę Czterech Wiatrów. Dobrze znana lokalizacja charakteryzuje się długimi, stromymi podjazdami. Trasa przejdzie duże modyfikacje, co sprawi, że tegoroczna runda będzie kwintesencją nowoczesnego cross country. – Szykujemy szybką, techniczną rundę o długości ok. 3 800 metrów. Suma przewyższeń na trasie to ok. 200 metrów interwałowych podjazdów i szybkich, krętych zjazdów – dodaje Arkadiusz Cała.

Organizatorzy z radością informują, że w tym roku także otrzymali zgodę PAP na organizację Mistrzostw Polski Dziennikarzy w kolarstwie górski, a to oznacza, że pod koniec lipca pióra na rowery zamienią także lokalni dziennikarze.

Trudna, wymagająca i widowiskowa trasa plus najlepsi polscy zawodnicy to gwarancja wielkich emocji. Jeśli jesteście na nie gotowi i chcecie stać się częścią tego wielkiego sportowego wydarzenia, to zapraszamy do Mrągowa. Pierwsze wyścigi w ramach Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim XCO / XCR Mrągowo 2020 startują 14 sierpnia.

Szczegóły

Data:
15 sierpnia 2020
Czas:
08:00 - 15:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://www.mazurymtb.pl/

Miejsce

Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych
Królewiecka 60 A
Mragowo, 11-700 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *