Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Orthos H2O Półmaraton

17 września 2023 @ 09:00

Serdecznie zapraszamy na piątą edycję Orthos H2O Wrocław Półmaratonu we Wrocławiu, która odbędzie się 17 września 2023 roku.

To wyjątkowe wydarzenie, które połączy sportową rywalizację z niezwykłym duchem przygody i radości z biegania.
Orthos H2O Półmaraton to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich sił w biegu na dystansie 21 kilometrów, ale również możliwość odkrycia piękna Wrocławia i okolic w tym nieoczywistym wariancie jakim są tereny wodonośne.

👉Zapisy: http://h2opolmaraton.pro-run.pl/
Trasa prowadzić będzie w okolicy rzeki Odry w stronę Siechnic tak jak rok temu. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że część trasy prowadzi wałami,a jedne z odcinków to droga gruntowa pod Wschodnią Obwodnicą Wrocławia. Łącznie ok 3,5 km szutru: http://h2opolmaraton.pro-run.pl/trasa-biegu/
Trasa będzie posiadała atest.

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym biegaczem czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, Orthos H2O Półmaraton oferuje coś dla każdego. Niezależnie od celu, który sobie postawisz – pobicia rekordu, poprawy kondycji lub po prostu dobrej zabawy – będziesz miał okazję doświadczyć biegu ulicznego ale poza miastem.

Po zakończeniu biegu wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne medale pamiątkowe, a najszybsi zostaną uhonorowani nagrodami.
Jeśli kochasz bieganie i chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę wraz z innymi entuzjastami tej dyscypliny, to Orthos H2O Półmaraton jest dla Ciebie. Zarezerwuj termin 17 września 2023 roku i dołącz do naszego sportowego święta!
Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia. Nie przegap okazji, dołącz do nas i stwórzmy razem wyjątkowe wspomnienia!

Zespół Orthos H2O Półmaratonu we Wrocławiu
Pro-Run Wrocław
Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

Szczegóły

Data:
17 września 2023
Czas:
09:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://h2opolmaraton.pro-run.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *