Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PKO Silesia Marathon 2017 – Katowice-Chorzów

1 października 2017 @ 08:00 - 17:00

150zł

Metą PKO Silesia Marathon w 2017 roku będzie bieżnia nowego Stadionu Śląskiego! W tym roku zawodnicy biegu maratońskiego przebiegną 42 km ulicami 4 miast – Katowic, Mysłowic, Siemianowic Śląskich i Chorzowa!

W ramach 9. edycji PKO Silesia Marathon 2017 odbędą się:
– Maraton (1 października, start godz. 9.00)
– Półmaraton (1 października, start godz. 10.30)
– Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF FM (30 września, start godz. 11.00)
Szczegóły na stronie organizatora >>> Program Zawodów

Zapisy:

link

Trasy:

link

Warto też dodać, że nie tylko zawodnicy startujący w maratonie, ale również biegacze startujący na dystansie 21,097 km będą mieli okazję przeżyć finisz na bieżni Stadionu Śląskiego. Start i przeważająca część trasy maratonu (do 37,5 km) i półmaratonu nie ulegają zmianie. Na stadion dobiegniemy przez Park Śląski wbiegając do Parku Aleją Planetarium.

Meta na odnowionym Stadionie Śląskim

Przed każdym biegaczem wyjątkowa okazja. Zostań częścią historii startując w pierwszym maratonie, którego finisz zaplanowaliśmy w tym roku na bieżni Stadionu Śląskiego! Przed największym w Polsce stadionem lekkoatletycznym wiele wydarzeń sportowych, ale wszyscy zapamiętamy pierwszy bieg maratoński, który będzie też pierwszym wydarzeniem lekkoatletycznym na nowym obiekcie.

Miejscem finiszu naszych biegów była już hala katowickiego Spodka, tym razem będzie to bieżnia stadionu. I to nie byle jakiego, bo pachnącego nowością obiektu na trybunach, którego będzie mogło zasiąść 56 tysięcy kibiców.
Emocje związane z biegiem maratońskim i finiszem na bieżni stadionu lekkoatletycznego są przeogromne. Wie o tym każdy, kto wbiegał przez tunel prowadzący na bieżnię stadionu. Dziś dajemy szansę każdemu, by to właśnie jego nazwisko zapisało się w najnowszej historii największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce. Każdy z Was może poczuć się wyjątkowo, bo tylko na największych wydarzeniach sportowych metą biegów maratońskich są bieżnie stadionów. Poczuj się jak olimpijczyk!

Szczegóły

Data:
1 października 2017
Czas:
08:00 - 17:00
Koszt:
150zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://silesiamarathon.pl/

Miejsce

Katowice – Silesia Marathon
Ściegiennego
Katowice, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.katowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *