Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Puchar Króla Jana III Sobieskiego

3 czerwca 2017 @ 16:00 - 21:00

Pięć Królewskich Biegów – Puchar Króla Jana III Sobieskiego

Podczas każdego z wydarzeń udział wziąć można w pięciokilometrowym biegu głównym lub w zawodach nordic walkingowych, rozgrywanych w ramach Grand Prix Warszawy w Nordic Walking. Do startu zachęcamy także dzieci, dla których przewidziane są krótsze dystanse.

Przygotowaliśmy liczne kategorie wiekowe, a także klasyfikację osób niepełnosprawnych oraz specjalną klasyfikację z okazji stulecia Akademickiego Związku Sportowego.

Pierwsze sto osób, które zapisze się na komplet biegów otrzyma wyjątkowy upominek- pamiątkową kurtkę. Zaś dla wszystkich uczestników biegów przyszykowaliśmy oryginalne medale, które, wraz z cyklem, komponują się w jedną całość. Związane są one z historią króla Jana III Sobieskiego. Na najlepszych zawodników całego Pucharu czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Dużą nowością są specjalne treningi przygotowujące do kolejnych startów. Do biegów zaprawić będzie się można na terenie Plaży Wilanów (w środy o 18) i na siłowni plenerowej w Parku im. Romana Kozłowskiego pod Kopą Cwila (w piątki o 18.30). Natomiast treningi dla nordic walkingowiców odbywać się będą w Zespole Szkół Sportowych nr 50, ul. Lindego 20 (siłownia plenerowa we wtorki o 18.30) już od 23 maja.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Pucharze Króla Jana III Sobieskiego. Bez wątpienia przeżyją Państwo niezapomniane chwile pełne pozytywnych emocji. Zachęcamy do zapisów i odwiedzenia strony www.puchar-krola.pl

Terminarz: Pucharu Króla
Bieg Wdzięczności –03.06.2017
Bieg Króla Jana III Sobieskiego –18.06.2017
Bieg Królowej Marysieńki – 09.07.2017
Bieg Wilanowa –20.08.2017
Bieg Husarii –10.09.2017

Szczegóły

Data:
3 czerwca 2017
Czas:
16:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://www.puchar-krola.pl/

Miejsce

Lake Park Wilanów
Rów Powsinkowy
Warsaw, PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *