- This event has passed.
Rodzinny Rajd Rowerowy „Powitanie Wiosny”
21 kwietnia 2018 @ 10:00 - 16:00

Rodzinny Rajd Rowerowy „Powitanie Wiosny”
Rajd rowerowy dla całych rodzin lubiących ruch na świeżym powietrzu. Celem rajdu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych ziemi ostrołęckiej i kurpiowszczyzny.
Trasa Rajdu: Ostrołęka, Białobiel, Siemnocha, Gnaty, Łęg Przedmiejski, Łęg Starościński, Łęg „Góry”, Kurpiewskie, Łęg Starościński, Łęg Leśniczówka – ok. 25km.
Dla uczestników Rajdu dodatkowe atrakcje: ognisko, kiełbaski, konkursy, nagrody i inne niespodzianki…
WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI WKRÓTCE.

