Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Test Coopera dla Wszystkich – Ochota 2023

14 października 2023 @ 10:00

Jedną z ostatnich szans, żeby wziąć udział w Teście Coopera dla Wszystkich, jeszcze tej jesieni, będzie Ochota i stadion przy ul. Wawelskiej 5. Udział w próbie jest darmowy. Współorganizatorem wydarzenia jest Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

Sam test formy trwa jedynie 12 minut i polega na nieprzerwanym biegu lub marszu. Po upływie tego czasu uczestnicy zatrzymują się na bieżni i sprawdzają jaki dystans pokonali. Później wynik uzyskany w metrach sprawdza się w specjalnych tabelach opracowanych przez dr. Kennetha Coopera, który uznawany jest też za pioniera aerobiku.

W każdej ze stołecznych lokalizacji w których szkoła na rzecz której pobiegnie najwięcej osób wygrać będzie mogła czek na zakup sprzętu sportowego o wartości 3000 zł. Nagrodę ufundował Decathlon Warszawa i to w sklepach tej marki będzie można niezbędne zakupy.

Początek akcji w sobotę o godzinie 10 przy ul. Wawelskiej 5. Biegacze będą ruszali falami co 20 minut do 15:40. Udział jest darmowy. Obowiązują zgłoszenia na kolejne godziny, tak żeby uniknąć tłoku na bieżni. Rejestrować można się przez stronę internetową.

Strona: https://testcoopera.pl/warszawa-ochota/

Szczegóły

Data:
14 października 2023
Czas:
10:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/817976923209235

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *