Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VII Mokotowski Bieg SGH

25 października 2020 @ 12:00 - 1 listopada 2020 @ 12:00

Bieg SGH 2020 odbędzie się w wersji online! 🤩

Link do zapisów:
👉 https://bieg.samorzadsgh.pl/

Z całego serca chcielibyśmy, aby to wydarzenie odbyło się w zaplanowanej formie i terminie.
Niestety, wciąż panująca pandemia COVID-19 i troska o Państwa zdrowie, nie pozwalają nam na wcielenie pierwotnego planu w życie.

Nie rezygnujemy jednak całkowicie z organizacji tego przedsięwzięcia!
Nie możemy zawieść naszego małego bohatera – Jasia Pietrzyka, na którego operację zdecydowaliśmy się przeznaczyć środki, zebrane poprzez sprzedaż pakietów startowych.👨‍👩‍👦

Dlatego też, zapraszamy do udziału w Wirtualnym Biegu SGH!
Dzięki temu rozwiązaniu, można pobiec z każdego miejsca na świecie! 🏃‍♂️

👉 Wirtualny Bieg SGH odbędzie się w dniach 25.10 – 15.11.2020 r. 👈

3-tygodniowe zmagania zostaną zwieńczone ceremonią ogłoszenia zwycięzców oraz przekazania czeku rodzinie, z której przeprowadzimy transmisję online.

‼️ Dotychczas zakupione pakiety obowiązują w Wirtualnym Biegu SGH i nie trzeba nic zmieniać na stronie zapisów.

Dla osób, które nie chcą brać udziału w wydarzeniu wirtualnym, przygotowaliśmy alternatywne rozwiązania:
▶️ przepisanie pakietu na inną osobę – cesja na stronie datasport.pl
▶️ rezygnacja z udziału i odzyskanie zapłaconych pieniędzy (nie zwracamy dobrowolnych kwot przekazanych na cel charytatywny – tzw. „cegiełek”) do 20.09 – w tej sprawie prosimy o kontakt na biuro@datasport.pl

*osoby zapisane, które nie chcą pobiec, ale chciałyby uzyskać pakiet startowy z pamiątkową koszulką i medalem nie muszą nic zmieniać w systemie zapisów.

Osoby dotychczas zapisane zostaną poinformowane również drogą mailową.

Obędą się również klasyfikacje tygodniowe. Dzięki 3-tygodniowemu wydarzeniu, uczestnicy mogą pobiec nie tylko z dowolnego miejsca, ale też w wybranym momencie. W każdym tygodniu zostaną wyłonieni zwycięzcy, których ogłosimy 15 listopada, podczas ceremonii.

🔥 Cel Charytatywny 🔥

W tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć Jasia Pietrzyka, chłopca który urodził się z bardzo rzadką wadą wrodzoną – zarośniętymi przewodami słuchowymi oraz nie w pełni wykształconymi uszkami.
Ucho środkowe jest dobrze rozwinięte, co pozwala chłopcu częściowo słyszeć, jednak cierpi on na znaczny niedosłuch. Obecnie pomaga mu specjalna opaska przewodząca dźwięk przez kości, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe.
Jedynym miejscem, w którym może zostać wykonana operacja, która pozwoli chłopcu normalnie słyszeć jest klinika w USA. Koszt takiej operacji to 170 tys. dolarów.
Jesteśmy przejęci historią Jasia i dlatego zdecydowaliśmy się pomóc jemu i jego rodzinie. Wesprzemy ich przekazaną kwotą, ale przede wszystkim nadzieją i siłą do dalszej walki.
Poniżej zostawiamy link do zbiórki, pod którym możecie dokładniej zapoznać się z jego sytuacją lub przekazać dowolną sumę na Jego leczenie – https://www.siepomaga.pl/jas-pietrzyk.

Szczegóły

Start:
25 października 2020 @ 12:00
Koniec:
1 listopada 2020 @ 12:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://bieg.samorzadsgh.pl/zapisy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *