Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

VOLT 1.0

17 sierpnia @ 10:00

Volt to wydarzenie sportowe organizowane dla pasjonatów oraz użytkowników rowerów elektrycznych. Spotykamy się aby pobyć razem, podyskutować o rowerach elektrycznych i wymienić swoje doświadczenia. Spotykamy się również aby wspólnie pedałować i dla chętnych przygotowujemy przejazd rowerowy którego zwieńczeniem będzie pamiątkowy medal 🏅

Organizatorem imprezy jest:

Agnieszka Skop

ul. Wyspiańskiego 1/24

05-120 Legionowo

Opłata za udział w przejeździe Rowerowym wynosi:

70zł

Kwota wpisowego dotyczy tylko udziału w przejeździe Rowerowym organizowanym w dniu Eventu. Zawodnicy na własną rękę rezerwują sobie noclegi w miejscu Startu.

Wpłat można dokonywać tylko w formie elektronicznej (przez formularz zapisów / blik na telefon 504071947, lub klasycznym przelewem – nie ma możliwości płatności gotówką.

Agnieszka Skop

87 1050 1012 1000 0097 9473 8550

Z Dopiskiem Imię, nazwisko Volt

Warunkiem uczestnictwa w przejeździe Rowerowym jest zapis przez formularz startowy i opłata startowa

Osoby, które zapłacą wpisowe na minimum tydzień przed imprezą, mogą liczyć na pełne świadczenia od organizatora. (Słodki poczęstunek, numery startowe,czy pamiątkowe, medale)

W przypadku zapisów w ostatnim tygodniu przed startem, może się zdarzyć, że nie zdołamy zapewnić dla ciebie medalu/numeru startowego.

Zachęcamy do opłaty zaraz po zapisie przez formularz zapisów online.

W przypadku rezygnacji z udziału w evencie zawracamy 50% kosztów wpisowego.

Event jest formą spotkania integracyjnego z nutką wyzwania. Jeśli chcesz przyjechać tylko na integrację na miejscu, serdecznie zapraszamy 👌

Każdy z zawodników na starcie dostanie: Numer startowy, oraz baton energetyczny, na mecie czekać będzie na niego, napoje, herbata, oraz ciasta,

Osoby, które ukończą wyzwanie zostaną udekorowani specjalnym, medalem

Start imprezy jest o godzinie 10:00 Miejsce

Startu podane zostanie w późniejszych komunikatach

Trasa imprezy Volt podzielona jest na dwie kategorie :

KLASA TURYSTYK przeznaczona jest dla rowerów trekkingowych i biegnie w 90%drogami asfaltowymi.

KLASA OFFROAD to wytyczony ślad w terenie, gdzie główną nawierzchnią są szutry i piaski. Mogą zdarzyć się odcinki o stromym nachyleniu, czy terenowe single.

Każdy, kto zdecyduje się na udział, jest zobowiązany do przestrzegania zasad ruchu drogowego w tym zasady szczególnej ostrożności.

Uczestnicy dystansu rowerowego dostają od organizatora ślad trasy do wgrania na urządzenia GPS bądź telefony.

Trasa rowerowa nie jest oznakowana w terenie, zawodnik nawiguje na podstawie otrzymanego śladu

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia mające miejsce podczas imprezy, a zawodnicy w celu zapewnienia swojego bezpieczeństwa powinni wyposażyć się w ubezpieczenie nnw.

Event odbywa się w ruchu ulicznym otwartym bez obstawy straży i policji. Należy więc dokładać wszelkiej troski o swoje bezpieczeństwo.

Należy pokonać całą trasę zgodnie z jej przebiegiem udostępnionym przez organizatora, respektując pozostałe reguły i prawo (własność prywatną, ochronę przyrody, prawo o ruchu drogowym). W razie wątpliwości organizatora co do pełnego przebiegu trasy zawodnik może zostać poproszony o zapis śladu z urządzenia gps.

Potwierdzeniem pokonania trasy będzie jej zapis w formacie gpx, dokonany w czasie jazdy uczestnika.

Organizatorzy informują, że jeśli zdecydujesz się wziąć udział w naszej imprezie jako rowerzysta musisz być wyposażony w KASK.

Rowerzyści biorący udział w imprezie oświadczają, że ich pojazd spełnia warunki przepisów o ruchu drogowym i tym samym nie zagraża innym użytkownikom dróg publicznych.

Szczegóły

Data:
17 sierpnia
Czas:
10:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/244074981938931

Miejsce

Ośrodek wypoczynkowy i Camping Uroczysko
Słopiec Rządowy 43
Chmielnik gmina, 26-021 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *