Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczorny Lew / Lwówek #11 – EDYCJA SPECJALNA – III Bieg o Bochen Świętochlebowy

24 sierpnia @ 18:30

Wieczorny Lew / Lwówek #11 – EDYCJA SPECJALNA – III Bieg o Bochen Świętochlebowy
24.08.2023 | godz. 18:30 (półmaraton) / 19:30 (5 km i 10 km)
————
Zapraszamy na trzecią edycję biegu Wieczorny Lew w 2023 roku w ramach, której odbędzie się III Bieg o Bochen Świętochlebowy.
Trzecia edycja biegu będzie imprezą towarzyszącą do odbywającej się w dniu 26 sierpnia 2023 r. we Lwówku imprezy – XXIII LWÓWECKIE ŚWIĘTO CHLEBA.

Podczas tej edycji odbędzie się po raz pierwszy bieg na dystansie PÓŁMARATONU! Bieg odbędzie się na 3,5 km pętli na ścieżce pieszo-rowerowej Lwówek – Pakosław. Start biegu przewidujemy na godzinę 18:30.

Bieg na dystansie 5 km i 10 km ruszy o godzinie 19:30.

Zwycięzcy biegów otrzymają specjalnie upieczony na tę okazję bochen chleba. Pozostali uczestnicy biegu dostaną chlebowy przysmak.

Uczestnictwo w biegu jest darmowe!

Regulamin cyklu Wieczorny Lew 2023 – https://drive.google.com/file/d/1k9OSnju1xkzeGpkTCH6UzQTHSvJUIcuz/view?usp=sharing

————
Wieczorny Lew to bezpłatne spotkanie biegowe organizowane przez Rozbiegany Lwówek na ścieżce pieszo-rowerowej Lwówek – Pakosław z pomiarem czasu. Bieg odbywa się na dystansie 5 i 10 km wzdłuż ścieżki rowerowej otwartej dla ruchu, dlatego Uczestnicy są zobowiązani uważać na innych użytkowników tejże ścieżki i być dla siebie wyrozumiałymi. Na bieg nie obowiązują zapisy, po prostu przychodzisz na start i biegniesz. Na mecie Uczestnik otrzymuje „kwit”, z którego wynika które miejsce zajął, następnie podaje imię i nazwisko. Wyniki opublikowane zostaną na profilu facebookowym Rozbiegany Lwówek najpóźniej dzień po spotkaniu.
W ciągu roku kalendarzowego odbywają się cztery spotkania biegowe, które tworzą jeden cykl. Uczestnik za przebiegnięcie danego dystansu otrzymuje punkty, które na koniec po zsumowaniu utworzą klasyfikację ogólną. Warunkiem sklasyfikowania jest uczestnictwo w 3 z 4 spotkań. Zwyciężczyni i zwycięzca klasyfikacji ogólnej otrzyma nagrodę rzeczową (puchar).
W 2023 roku, podobnie jak w ubiegłych latach planowana jest jedna edycja specjalna – w sierpniu odbędzie się III Bieg o Bochen Świętochlebowy, który jest imprezą towarzyszącą do Lwóweckiego Święta Chleba.

Szczegóły

Data:
24 sierpnia
Czas:
18:30
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/569969695351849

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *