Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wirtualny Wieliszewski Crossing Niepodległości

6 listopada 2020 @ 08:00 - 15 listopada 2020 @ 18:00

Zawody Wieliszewski Crossing Niepodległości 2020 zostały odwołane w formule stacjonarnej ze względu na koronawirusa. Zawody planowane były na 8 listopada 2020 r. Organizatorzy proponują start w wirtualnej edycji zawodów – szczegóły poniżej.

Komunikat organizatorów dotyczący odwołania stacjonarnych zawodów w związku z koronawirusem:

🇵🇱DRODZY BIEGACZE, ROWERZYŚCI – CI STARSI I CI MŁODSI🇵🇱

🇵🇱Przedstawiamy pakiet informacji dotyczący Waszego ewentualnego wzięcia udziału w „wirtualnej” wersji Wieliszewskiego Crossingu Niepodległości.
🇵🇱Każdy zawodnik, który dokonał opłaty za zawody otrzyma 100 % zwrot – pieniądze zostaną powinny do Was trafić do końca przyszłego tygodnia.
🇵🇱Wiemy, że każdy z Was czekał by pobiec lub przejechać naszą trasę, by uczcić 102. Rocznice Odzyskania Niepodległości. Będzie to można zrobić indywidualnie.
🇵🇱Od piątku 6 listopada do 15 listopada czekać będzie na Was oznakowana trasa naszego biegu.
Trasa ma około 10 km. Rowerzyści, tak jak ma to miejsce w Wieliszewskich Crossingach pokonują dwie pętle.
🇵🇱JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ ZABAWIE🇵🇱
🇵🇱Przyjedź w tych dniach na start, który będzie na parkingu przy Urzędzie Gminy Wieliszew na wysokości przystanku autobusowego. To stąd strzałki poprowadzą Cię Aleją Solidarności w stronę lasu na Kwietniówce i z powrotem na metę, która jest w tym samym miejscu co start.
🇵🇱Zainstaluj aplikację strava lub inną, dzięki której pokażesz, że przebiegłeś lub przejechałeś trasę.
🇵🇱Udostępnij swój wynik na naszym wydarzeniu Wieliszewski Crossing Niepodległości wraz ze zdjęciem z akcentem niepodległościowym i #wieliszewna102 #WCN #wirtualnywieliszewskicrossingniepodleglosci.
🇵🇱Jeśli chcesz otrzymać medal, wpłać 10 PLN na konto Gminy Wieliszew (57 1020 1026 0000 1102 0267 1139 ) z dopiskiem „medal za wirtualny crossing” i po przebiegnięciu zgłoś się po niego do Hali Sportowej w Wieliszewie (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).
🇵🇱Jeśli masz do nas za daleko i postanowisz wziąć udział w zabawie – przebiegnij 10 km lub przejedź 20 km i podziel się tym również w wydarzeniu. Medal wyślemy pocztą (do przelewu trzeba doliczyć 5 PLN za przesyłkę)
🇵🇱🇵🇱ZAWODY DZIECI 🇵🇱🇵🇱
Każde dziecko, które zechce wziąć udział w zabawie i otrzymać medal również ma na to szanse.
Jak to zrobić?
Między 6 a 15 listopada zabierz swoje dziecko do parku, lasu, na ścieżkę rowerową, skwer – przebiegnij lub przejedź z nim dowolny odcinek, zrób zdjęcie z akcentem biało-czerwonym, by uczcić 102. Rocznicę Odzyskania Niepodległości i wrzuć na wydarzenie Wieliszewski Crossing Niepodległości z hasztagiem #wirtualnywieliszewskicrossingniepodleglosci #wieliszewna102, #WCN
Medale można będzie odebrać w hali sportowej w Wieliszewie, po okazaniu zdjęcia z biegu lub rowerowej wycieczki.
Zapraszamy do zabawy, aktywności indywidualnej na świeżym powietrzu i dzielenia się z nami swoimi wynikami, zdjęciami i relacjami na Wieliszewski Crossing Niepodległości
.
Jeśli umawiacie się w grupkach – prosimy o zachowanie dystansu i tam gdzie jest to wskazane o zasłanianie ust i nosa.
POWODZENIA

Miejsce

Hala Sportowa Wieliszew
Bydgoska (stadion żużlowy)
Wieliszew, 05-135 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *