Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wirtualna Triada Poczty Polskiej 2021

16 października @ 00:00 - 31 października @ 23:59

49zł – 116zł
Triada Poczty Polskiej 2021 | Aktywer

Wirtualna Triada Poczty Polskiej 2021 odbywa się w dniach 16-31 października 2021 r. To wydarzenie wirtualne.

Organizatorzy zapraszają do sportowej zabawy nie tylko miłośników biegania. Triada to trzy dyscypliny sportowe: marsz, bieg i jazda na rowerze. Każdy – amator, półamator i profesjonalista – znajdzie tutaj coś dla siebie. Za udział w zabawie wszyscy uzyskają medale i pamiątkowe pakiety startowe, z upominkami (m.in. wielofunkcyjną chustą biegową). Każdy otrzyma także pamiątkowy numer startowy. Do pakietu można dokupić także limitowaną, wysokiej jakości koszulkę techniczną marki AdRunaLine.

Zapisy 2021: https://sts-live.pl/bialystokbiega/Event/Details/217

 

TERMIN I MIEJSCE

 1. Na Wydarzenie składają się trzy dyscypliny: marsz, bieg, jazda na rowerze.
 2. Zawodnik może wziąć udział w Wydarzeniu w dniach 16-31 października 2021.
 3. Zawodnik ma do wyboru następujące dystanse w poszczególnych dyscyplinach: 
  1. marsz – 5 km, 10 km,
  2. bieg – 2 km, 5 km, 10 km,
  3. jazda na rowerze – 10 km, 15 km.
 4. Decydując się na ukończenie całej Triady, zawodnik musi ukończyć po jednym dystansie z każdej dyscyplin Wydarzenia.
 5. Zawodnik swoją dyscyplinę może pokonać w dowolnym terenie, przy zachowaniu zaleceń Ministerstwa Zdrowia co do dystansu społecznego.
 6. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

LIMIT CZASU

 1. Zawodników nie obowiązuje limit czasu na żadnym z dystansów w żadnej z dyscyplin.

UCZESTNICTWO I ZGŁOSZENIA

 1. Ograniczenia wiekowe na poszczególnych dystansach w poszczególnych dyscyplinach:
  • MARSZ – nie ma ograniczeń wiekowych co do uczestnictwa,
  • BIEGANIE
   1. na dystansie 2 km nie ma ograniczeń wiekowych co do uczestnictwa. Na tym dystansie mogą startować również dzieci,
   2. na dystansie 5 km prawo startu mają osoby urodzone w roku 2009 lub wcześniej,
   3. na dystansie 10 km prawo startu mają osoby urodzone w roku 2006 lub wcześniej.
  • JAZDA NA ROWERZE
   1. na dystansie 10 km prawo startu mają osoby urodzone w roku 2009 lub wcześniej,
   2. na dystansie 15 km prawo startu mają osoby urodzone w roku 2006 lub wcześniej. 
 2. W dyscyplinie BIEGANIE Organizator dopuszcza start zawodników na wózkach inwalidzkich z napędem bezpośrednim oraz z napędem pośrednim (np. hand-bike) oraz typu rim-push.
 3. Warunkiem uczestnictwa w Wydarzeniu jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestrowego oraz dokonanie opłaty wpisowej. Przekazanie prawidłowo wypełnionego formularza odbywa się w formie elektronicznej. Dokonanie opłaty wpisowej i wypełnienie formularza rejestracyjnego jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 4. Zgłoszenia możliwe są do 31 października 2021 roku włącznie.

Zasady Wirtualnej Triady Poczty Polskiej: [otwórz link]

 
W październiku 2021 roku Poczta Polska obchodzi 463. urodziny. To kolejna rocznica wydarzenia, które uznajemy za nasz początek – ustanowienia przez króla Zygmunta II Augusta stałego połączenia pocztowego między Krakowem a Wenecją przez Wiedeń oraz 501. rocznica urodzin założyciela Poczty!
 

Przez kilka lat jednym z wydarzeń organizowanych w okazji naszego święta był Puchar Prezesa Poczty Polskiej. Brali udział pocztowi utytułowani biegacze oraz amatorzy. Zawsze cieszyło się ono dużym zainteresowaniem.
 
W ubiegłym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne, bieg się nie odbył. Zamiast niego zorganizowaliśmy Wirtualny Bieg Poczty Polskiej. Wzięło w nim udział ponad 1400 osób z całej Polski, którzy pobiegli na dystansie 2 km, 5 km i 10 km albo pokonali wszystkie dystanse. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy!
W Wirtualnym Biegu Poczty Polskiej pobiegły osoby, które startują w zawodach, biegają rekreacyjnie oraz osoby, które nigdy wcześniej nie biegały. Wśród nich były samotne wilki, grupy przyjaciół i znajomych oraz rodziny z dziećmi. Wszyscy, którzy podzielili się z nami swoją opinią, zgodnie potwierdziły, że była to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do bezpiecznego wyjścia z domu. Wszystkim nam było to bardzo potrzebne o tej porze w ubiegłym roku. Wszystkim, którzy pobiegli wtedy z nami, serdecznie dziękujemy!
 
W 2021 roku sytuacja pandemiczna, przynajmniej na razie, jest trochę inna, ale wciąż zakażamy się COVID-19. Postanowiliśmy, że zadbamy o Wasze bezpieczeństwo i znów chcemy zaprosić do wspólnej zabawy sportowej nie tylko tych, którzy przyjechaliby na bieg stacjonarny. W tym roku organizują Wirtualną Triadę Sportową Poczty Polskiej, chcemy nie tylko wspólnie biegać, ale także chodzić i jeździć na rowerze, albo pokonać określony dystans w każdej z tych dyscyplin. Znów – jak w ubiegłym roku – każdy może to zrobić w dogodnym dla siebie, czasie i miejscu, i w swoim tempie.
 
Nasze wirtualne zmagania znów będą połączone z zbieraniem środków na pomoc dla beneficjentów Fundacji „Pocztowy Dar” – klubów sportowych z małych miejscowości, które aktywizują lokalnie dzieci, młodzież i dorosłych kochających sport. Kluby, w których ćwiczą zmagają się z problemami finansowymi i nasze złotówki pochodzące z pakietów (5 zł z każdego pakietu) oraz z dobrowolnych wpłat, na pewno pomogą im lepiej funkcjonować.

Regulamin zawodów 2021: [otwórz link]

Szczegóły

Start:
16 października @ 00:00
Koniec:
31 października @ 23:59
Koszt:
49zł – 116zł
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://biegpocztypolskiej.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *