
- This event has passed.
Wyścig Tomka Marczyńskiego – Niepołomice 2020
27 września 2020 @ 11:11 - 16:00

Wyścig Tomka Marczyńskiego 2020 odbywa się w niedzielę 27 września 2020 r. w Niepołomicach!
Nie ma drugiego takiego kolarza jak Tomasz Marczyński i zapewniamy Was, że nie znajdziecie drugiego takiego wyścigu jak…Wyścig. Kiedy wymyślaliśmy wraz z Tomkiem to, jak ma wyglądać, wiedzieliśmy, że musi to być impreza, która połączy w sobie walkę, dobrą zabawę ale także coś niepowtarzalnego. Klimat który sprawi, że na urokliwą trasę do podkrakowskich Niepołomic będziecie wracać rok po roku i nigdy nie poczujecie znużenia.
Wyniki 2020: dystans 113km | 38km
Zdjęcia 2020:
Zapisy 2020: https://system.timedo.pl/pl/publiczny/impreza/417/uczestnicy
Regulamin zawodów 2020: [pobierz PDF]
Wyniki 2019: https://www.pomiaryczasu.pl/event/wyscig_by_tomasz_marczynski/wyniki/
Zdjęcia 2019:
Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na drugą edycję jedynego w swoim rodzaju Wyścigu. Łączymy w nim przepiękną, w pełni wyłączoną z ruchu trasę poprowadzoną przez Puszczę Niepołomicką, sportowe emocje i dobrą zabawę. To Wy decydujecie, czym Wyścig będzie dla Was – walką o sportowe laury, czy prawdziwą fiestą na zakończenie sezonu.
Zapisy 2019: https://system.timedo.pl/pl/publiczny/impreza/363/uczestnicy
Trasa: pobierz PDF | pobierz GPX | pobierz TCX
Wyścig daje Wam możliwość rywalizacji na trasie poprowadzonej przez urokliwą Puszczę Niepołomicką. Jej przebieg zaplanowaliśmy tak, aby oprócz gładkich asfaltów można było znaleźć także fragmenty poprowadzone idealnymi szutrami rodem ze Strade Bianche. Wszystko w klimacie Gran Fondo, który pozwoli Wam z jednej strony zmierzyć swój czas na wybranych odcinkach, a z drugiej poczuć klimat kolarskiego święta. Kolarze z całej Polski, najlepsza włoska kawa, a na koniec impreza, która przejdzie do historii. Wyścig nie kończy się na lini mety – wieczorem zabieramy Was wszystkich na kolarską imprezę w krakowskim klubie Scandale Royal, gdzie razem z Tomkiem Marczyńskim będziemy wspominać najlepsze momenty mijającego sezonu!
Na koniec oddajmy głos naszemu Maniuto:
„Całe swoje doświadczenie łączę w imprezie kolarskiej, jakiej wcześniej nie znaliście. Moje ulubione szosy i szutry, smak rywalizacji na dwóch dystansach w zaskakującej formule, zapach najlepszej włoskiej kawy i klimat kolarskiego święta na mecie – nie ma lepszego sposobu na podsumowanie sezonu. Hasta luego!” – Tomasz Marczyński