Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ZaBIEGaj o FUNdusze

16 września @ 08:00 - 14:00

Dzięki wydarzeniu zaBIEGaj o FUNdusze możesz poszerzyć swoją wiedzę na temat Funduszy Europejskich, wziąć udział specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz spróbować swoich sił w biegu. W trakcie imprezy możesz także poćwiczyć z naszymi trenerami i wziąć udział w konkursach wiedzy o funduszach.

Osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi mogą uzyskać wszystkie potrzebne informacje od konsultantów UMWW. Możesz również poznać naszych gości – beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy opowiedzą o swoich projektach i przedstawią ich efekty.

Trasa biegu wyznaczona jest wokół Jeziora Maltańskiego na dystansie 5 400 metrów – jedno okrążenie wokół jeziora oraz 10 800 metrów – dwa okrążenia wokół jeziora. Żeby wziąć w nim udział zarejestruj się. Minimalny wiek uczestników to 16 lat. Niepełnoletni uczestnicy biegu muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna, który powinien być obecny podczas weryfikacji. Weryfikacji należy dokonać w biurze zawodów, które będzie pracować dzień przed rozpoczęciem wydarzenia oraz w dniu biegu. Biegi startują wspólnie o godzinie 11:00. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma medal. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Zapewniamy warunki niezbędne do możliwości udziału w biegu oraz swobodny dostęp do wszystkich atrakcji mających miejsce podczas imprezy osobom z niepełnosprawnościami, w tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Rejestracja na stronie: https://www.bieg.wielkopolskie.pl/

Szczegóły

Data:
16 września
Czas:
08:00 - 14:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://bieg.wielkopolskie.pl/

Miejsce

Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *