Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zabiegana Łódź v. 4 – Bieg Wesołego Neuronka

14 czerwca 2017 @ 17:00 - 20:00

Czwarty bieg z cyklu Zabiegana Łódź odbędzie się tym razem 14.06 w Parku Poniatowskiego . Dystans głowny składa się tym razem z dwóch 3 km pętli, a start biegu głównego punktualnie o godzinie 18.00.
Bieg towarzyszący który będzie mierzył 3 km po raz kolejny będzie miał charakter biegu charytatywnego. Będziemy biegli dla Mikołaja, który wspólnie z rodzicami wymyślił nazwę biegu 🙂 Podoba wam się?
Mikołajek urodził się z wodogłowiem oraz schizencefalią, czego następstwem jest mózgowe porażenie dziecięce w postaci niedowładu połowiczego prawostronnego. Przeszedł 4 operacje, w tym dwie prenatalne, ma wszczepioną zastawkę komorowo-otrzewnową. Miniony rok był przełomowy dla Naszego Gagatka, Miki chodzi samodzielnie na krótkich dystansach, niesamowicie ruszyła mowa, trening czystości opanowany, po prostu cuda się dzieją. Lekarze nie byli optymistami, Miki miał tego wszystkiego nie robić. Środki przeznaczone na rehabilitację i leczenie są ogromne, ale warto jak widzicie. Będziemy wdzięczni za każdą cegiełkę dorzuconą na ten cel.
Więcej info i numer rachunku na: https://www.facebook.com/PomagamyMikusiowi/.
Tak jak poprzednio bieg głowny kosztuje 20 złotych, a w dniu startu 25 🙂 Kto opłaci bieg głowny biegnie z automatu w biegu towarzyszącym za free. Kto chce pobiec tylko w biegu towarzyszącym jest zwolniony z opłaty startowej, w zamian prośba o datki do puszki która będzie w biurze zawodów 🙂
P.S. nie płaćcie datków na rzecz Mikiego na konto organizatora.
Pokażcie swoje serducho i wesprzyjcie Mikego w jego walce 🙂

Szczegóły

Data:
14 czerwca 2017
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://time4s.pl/zapisy.html

Miejsce

Park Poniatowskiego
Łódź, 90-443 PL + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *