Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zadyszka2021 – Biegnij/idź/jedź z eAzymut dla WOŚP

31 stycznia @ 00:01 - 1 lutego @ 00:01

——————–EDIT——————–
❗❗❗UWAGA❗❗❗ Wyłączamy komentarze w wydarzeniu. Posty prosimy wrzucać pod zdjęciami na profilu np. pod tym 👉👉
https://www.facebook.com/eAzymut/photos/a.1607031862867243/2912702595633490 – w ten sposób pokażemy przez te ostatnie godziny akcję innymi więcej osób weźmie udział 🙂

Tak jak w zeszłym roku, za każde Wasze przebiegnięte 10 kilometrów w dniu finału WOŚP 31.01.2021, wpłacimy 10 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tym razem włączamy w akcję także inne sporty: nordic walking, spacer, bieżnię, narty biegowe, jak i rower!
Żeby było bardziej sprawiedliwie, za rower 10 zł wpłacamy za przebyte 30 km (zarówno indoor, jak i outdoor) .

Rok temu rozbiliście bank 💰 i wybiegaliście całą zarezerwowaną kwotę 10 tysięcy złotych!

Dlatego w tym roku podbijamy stawkę!
Do wybiegania jest kwota aż 15 tysięcy złotych! To dla nas duża suma, bo pieniądze nam z nieba niestety nie spadają, a do tego czasy biznesowo są trudne, ale… jeśli w tym roku znacząco pobijemy zeszłoroczny rekord przebytych kilometrów i stan firmy na to pozwoli, na przyszły rok spróbujemy uzbierać jeszcze większą kwotę!. 🙂 Tylko czy pogoda w tym roku Was/Nas nie zatrzyma? 🙂

——————–EDIT——————–

👉JAK WZIĄĆ UDZIAŁ❓
Wystarczy, ze wrzucisz zdjęcie swojej aktywności z hasztagiem #zadyszka2021 i oznaczysz profil eAzymut w jednym z miejsc (wybór należy do Ciebie):

✅na swoim profilu
✅na swoim Instagramie
✅w komentarzu pod postami o akcji na naszym profilu

Pamiętajcie, że nie liczy się zdjęcie dowolnej zaliczonej przez Was dyszki. To wyjątkowy dzień, więc liczą się tylko zdjęcia z historii aktywności zarejestrowanej w dniu 31.01.2021. Na zdjęcia czekamy do końca poniedziałku 1 lutego.

Dopuszczamy możliwość „łączenia” mniejszych dystansów. Jeśli Ty i Twoja połówka/znajomy👫 przebiegniecie po 5 km, co łącznie da dyszkę, to także się liczy! Jedyny warunek, to „łączne” przebiegnięcie przez Was minimum 10 km w dniu finału WOŚP udokumentowane zdjęciami.

Jednocześnie pamiętajcie, że dyszka to dystans minimum. Robimy przelew za każdą pełną dyszkę, czyli jeśli przebiegniecie np. 20 km, to od nas polecą za Was dwie dyszki. Rok temu rekordzista przebiegł dla WOŚP ponad 50 km!
W tym roku warunki pogodowe będą trudniejsze, ale wiemy też, że twardzieli wśród Was nie brakuje! ❄💪 Więc może i rekord najdłuższej trasy z zeszłego roku zostanie pobity? 🙂

Zliczenia ilości kilometrów przebiegniętych w czasie naszej „Zadyszki” dokonamy po finale Orkiestry i wówczas też udostępnimy potwierdzenie wykonanego przelewu na wybieganą/wyjeżdżoną kwotę.

Zaproście znajomych, by i oni mogli wybiegać/wyjeździć swoje dyszki. A najlepiej w tym wyjątkowym dniu pobiegnijcie/pojeździjcie razem!

👉To jak? Lecicie z nami na „Zadyszkę”? 🙂

Szczegóły

Start:
31 stycznia @ 00:01
Koniec:
1 lutego @ 00:01
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/174284241122801

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *