Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IX Triathlon Kraśnik

7 sierpnia 2022 @ 10:00

XI edycja „Triathlon Kraśnik – Przegrywają jedynie nieobecni” odbędzie się 7 sierpnia 2022 r. nad Zalewem Kraśnickim. Rywalizację zaplanowano na dwóch dystansach zarówno indywidualnie, jak i w sztafetach:
– sprint (750 m pływania, 20 km jazdy rowerem i 5 km biegu);
– olimpijski – standard (150 m pływania, 40 km jazdy rowerem i 10 km biegu).

Zapisy:
Indywidualnie: https://zapisy.sts-timing.pl/832/
Sztafety: https://zapisy.sts-timing.pl/832/sztafeta/
Info (regulaminy) na: www.triathlonkrasnik.pl

Triathlon Kraśnik od lat jest największą imprezą tego typu w Polsce południowo-wschodniej. Podobnie jak w ubiegłym roku, tegoroczna edycja uzyskała rangę Mistrzostw Polski Strażaków. W 2018 roku miał rangę Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców na najważniejszym dystansie olimpijskim. Organizatorzy dbają o promocję idei wolontariatu w sporcie oraz zachęcają mieszkańców naszego miasta do aktywizacji czasu wolnego poprzez sport. Zawody w Kraśniku na stałe wpisały się w triathlonową mapę Polski, gwarantując wysoki poziom sportowy i organizacyjny. Warto podkreślić, że strefa zmian podczas III Triathlonu Kraśnik została oceniona jako najlepsza w Polsce w rankingu lepszytriathlon.pl. Organizatorzy wytyczając trasę dbają zarówno o aspekt sportowy jak i turystyczny. Wzrastająca frekwencja, profesjonalna organizacja, zawodnicy z różnych zakątków kraju, setki kibiców nad Zalewem Kraśnickim i na trasie są tego wymiernym przykładem.

Na zawodach ważniejsza od zwycięstwa jest walka z własnymi słabościami i przełamywanie kolejnych barier możliwości swojego organizmu, co doskonale oddaje motto zawodów: „Przegrywają, jedynie nieobecni.”

Podczas imprezy zostaną przeprowadzone również konkurencje biegowe dla dzieci i młodzieży, tor sprawności małego strażaka oraz zawody sztafetowe dla rodzin.

Zapraszamy serdecznie.

Szczegóły

Data:
7 sierpnia 2022
Czas:
10:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://zapisy.sts-timing.pl/832/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *